PIIRIHALLITUS 2020-2021

H-PIIRIN TILIT

H piirin tili:  FI93 5770 0520 2489 38
LCIF-tili:      FI71 5770 0520 2489 46

  • Lahjoituksilla Lionien kansainväliselle avutussäätiölle (LCIF) voi hankkia 1 000 $ :n jälkeen Melvin Jones -jäsenyyden

NuorisovaihtotiliFI24 5770 0520 5189 67   (Huom! Muuttunut 2020).

Leoklubin  tilinumero: FI42  5770  0520  3053  40.
___________________________________________

H-PIIRIN LIONS-NEUVONTAVASTAAVA

  • Lions-liiton toimistolla ei ole neuvontapalveluja organisaatiouudistuksen jälkeen
    • jokaiseen piiriin on nimetty lions-neuvontavastaava
     

PDG Pentti Päivinen,
H-piirin neuvontavastaava

(Eija)
LC Joensuu
puh. 050 434 6689
pentti.paivinen@lions.fi

_________________________________________
 

Katso myös kuvia 1. piirihallituksen kokouksesta Kerimäellä  5.9.2020

_________________________________________
 

Kauden 2020-2021 Piirihallitus, yhteystiedot (pdf) 

Kauden 2020-2021 Toimikunnat, yhteystiedot (pdf)

 

Piirihallituksen kokouskutsut ja pöytäkirjat 


H-piirin piirihallituksen varsinaiset jäsenet 2020-2021



PIIRIKUVERNÖÖRI
DG Tuula Rantaeskola



(Juhani Kautonen)
LC Savonlinna / Linnatar
p. 040 867 4713
tuula.rantaeskola@lions.fi
1. VARAPIIRIKUVERNÖÖRI
1. VDG Raimo Timoskainen

(Hilkka Pärepalo))
LC Kitee / Pajari
p. 040 022 7876
raimo.timoskainen@lions.fi

2. VARAPIIRIKUVERNÖÖRI
2. VDG Risto Räty
(Kaija)
LC Joensuu/Carelian
044 086 6710
risto.raty@lions.fi

PIIRISIHTEERI  
CS Aija Broms

()
LC Savonlinna/Linnatar
044 570 3630
aija.broms@lions.fi
EDELL. KAUDEN PIIRIKUVERNÖÖRI
IPDG Ilkka Kosonen

(Lege Pajari-Kosonen)
LC Parikkala
p. 0400 734 175
ilkka.kosonen@lions.fii

RAHASTONHOITAJA
CT Tiina Raninen










(Raimo)
LC Savonlinna/Linnatar
040 015 3129
tiina.raninen@lions.fi

MUUT HALLITUKSEN
VARSINAISET JÄSENET 


I ALUE 1. LOHKO

LPJ Pekka Nuutinen










(Merja)
LC Lieksa/Korpi-Jaakko
p. 050 598 8443
pekka.nuutinen@lions.fi

LOHKOJEN
PUHEENJOHTAJAT


II ALUE 1. LOHKO
LPJ (auki)
( )
LC  
p.
@lions.fi

I ALUE 2. LOHKO
LPJ Jorma Sallinen










(Helena)
LC Ilomantsi/Brihat
p. 050 018 1202
jorma.sallinen@lions.fi

II ALUE 2. LOHKO

LPJ Jarkko Kemppi

(Sirpa)
LC LC Joensuu/Pielisjoki
p. 050 517 3581
jarkko.kemppi@lions.fi






II ALUE 3. LOHKO

LPJ Iivo Suvanto










( )
LC Joensuu/Puukello
p. 050 067 1874
iivo.suvanto@lions.fi

III ALUE 1. LOHKO
LPJ Yrjö Eronen
(Leila)
LC Rääkkylä
p. 045 170 7376
yrjo.eronen@lions.fi

IV ALUE 1. LOHKO

LPJ Jaakko Kuikka

(Anna-Liisa)
LC Kerimäki
p. 040 507 3116
jaakko.kuikka@lions.fi

III ALUE 2. LOHKO

LPJ Arvo Soikkeli










(Merja)
LC Parikkala/Siikalahti
p. 044 581 7702
arvo.soikkeli@lions.fi

IV ALUE 2. LOHKO

LPJ Ari Lybeck

(Leila)
LC Savonlinna/Sääminki
p. 050 092 318
ari.lybeck@lions.fi


KATSO MYÖS PIIRIHALLITUKSEEN KUULUVAT TOIMIKUNTIEN JÄSENET

Piirihallituksen kokouskutsut ja pöytäkirjat