PIIRIHALLITUS 2019-2020

H-PIIRIN TILIT

H piirin tili:  FI93 5770 0520 2489 38
LCIF-tili:      FI71 5770 0520 2489 46

  • Lahjoituksilla Lionien kansainväliselle avutussäätiölle (LCIF) voi hankkia 1 000 $ :n jälkeen Melvin Jones -jäsenyyden

Nuorisovaihtotili:   FI54 1040 3500 1920 12

Leoklubin  tilinumero: FI42  5770  0520  3053  40.
___________________________________________

H-PIIRIN LIONS-NEUVONTAVASTAAVA

  • Lions-liiton toimistolla ei ole neuvontapalveluja organisaatiouudistuksen jälkeen
    • jokaiseen piiriin on nimetty lions-neuvontavastaava
     

IPDG Pentti Päivinen,
H-piirin neuvontavastaava

(Eija)
LC Joensuu
puh. 050 434 6689
pentti.paivinen@lions.fi

_________________________________________

 

Piirihallituksen kokouskutsut ja pöytäkirjat

Piirihallituksen 2019-2020 ensimmäinen kokous Ilomantsissa lauantaina 7.9.2019

 Katso myös kuvia 1. piirihallituksen kokouksesta Ilomantsissa 7.9.2019

H-piirin piirihallituksen varsinaiset jäsenet 2019-2020


PIIRIKUVERNÖÖRI
DG Ilkka Kosonen


(Lege Pajari-Kosonen)
LC Parikkala
p. 0400 734 175
ilkka.kosonen@lions.fi
1. VARAPIIRIKUVERNÖÖRI   
1. VDG, GMT Tuula Rantaeskola
(Juhani Kautonen)
LC Savonlinna / Linnatar
p. 040 867 4713
tuula.rantaeskola@lions.fi

2. VARAPIIRIKUVERNÖÖRI
2. VDG Raimo Timoskainen
(Hilkka Pärepalo))
LC Kitee / Pajari
p. 040 022 7876
raimo.timoskainen@lions.fi

PIIRISIHTEERI  
CS Marko Haverinen
(Heli)
LC Kesälahti
p. 0500 576 434
marko.haverinen@lions.fi
EDELL. KAUDEN PIIRIKUVERNÖÖRI
IPDG Pentti Päivinen
(Eija)
LC Joensuu
p. 050 434 6689
pentti.paivinen@lions.fi

RAHASTONHOITAJA
CT Olavi Laukkanen
(Sirpa)
LC Parikkala/Siikalahti
p. 050 341 2066
olavi.laukkanen@lions.fi

MUUT HALLITUKSEN
VARSINAISET JÄSENET 

I ALUE 1. LOHKO
LPJ Jorma Korhonen
(Helena)
LC Valtimo
p. 050 546 2976
jorma.korhonen@lions.fi

LOHKOJEN
PUHEENJOHTAJAT


II ALUE 1. LOHKO
LPJ Petri Hiitola
(Niina)
LC Heinävesi
p.
petri.hiitola@lions.fi

I ALUE 2. LOHKO
LPJ Veli Hiltunen
(Hilkka)
LC Ilomantsi
p. 045 110 6461
veli.hiltunen@lions.fi
II ALUE 2. LOHKO
LPJ Arvo Puhakka
(Arja)
LC Joensuu/Adam&Eva
p. 050 539 4738
arvo.puhakka@lions.fi





II ALUE 3. LOHKO

LPJ Sulo Romppanen
(Pirkko Hynninen)
LC Kontiolahti
p. 0500 153 070
sulo.romppanen@lions.fi

III ALUE 1. LOHKO
LPJ Yrjö Eronen
(Leila)
LC Rääkkylä
p. 045 170 7376
yrjo.eronen@lions.fi
IV ALUE 1. LOHKO
LPJ Keijo Kemppinen
(Marina)
LC Enonkoski
p. 050 573 9457
keijo.kemppinen@lions.fi
III ALUE 2. LOHKO
LPJ Kari Lantta
(Päivi Wilska-Lantta)
LC Parikkala
p. 050 599 6855
kari.lantta@lions.fi
IV ALUE 2. LOHKO
LPJ Tiina Raninen
(Raimo)
LC Savonlinna/Linnatar
p. 040 0153 129
tiina.raninen@lions.fi


KATSO MYÖS PIIRIHALLITUKSEEN KUULUVAT TOIMIKUNTIEN JÄSENET

Piirihallituksen kokouskutsut ja pöytäkirjat