PIIRIHALLITUS 2021-2022

H-PIIRIN TILIT

H piirin tili:  FI93 5770 0520 2489 38
LCIF-tili:      FI71 5770 0520 2489 46

  • Lahjoituksilla Lionien kansainväliselle avutussäätiölle (LCIF) voi hankkia 1 000 $ :n jälkeen Melvin Jones -jäsenyyden

NuorisovaihtotiliFI24 5770 0520 5189 67   (Huom! Muuttunut 2020).

Leoklubin  tilinumero: FI42  5770  0520  3053  40.
___________________________________________

H-PIIRIN LIONS-NEUVONTAVASTAAVA

  • Lions-liiton toimistolla ei ole neuvontapalveluja organisaatiouudistuksen jälkeen
    • jokaiseen piiriin on nimetty lions-neuvontavastaava
     

PDG Pentti Päivinen,
H-piirin neuvontavastaava


 
(Eija)
LC Joensuu
puh. 050 434 6689
pentti.paivinen@lions.fi

_________________________________________

Kauden 2021-2022 Piirihallitus, yhteystiedot (pdf) 

Kauden 2021-2022 Toimikunnat, yhteystiedot (pdf)

 

Piirihallituksen kokouskutsut ja pöytäkirjat 


H-piirin piirihallituksen varsinaiset jäsenet 2021-2022



PIIRIKUVERNÖÖRI
DG Raimo Timoskainen

(Hilkka Pärepalo))
LC Kitee / Pajari
p. 040 022 7876
raimo.timoskainen@lions.fi
tuula.rantaeskola@lions.fi
1. VARAPIIRIKUVERNÖÖRI
1. VDG Risto Räty
(Kaija)
LC Joensuu/Carelian
044 086 6710
risto.raty@lions.fi

2. VARAPIIRIKUVERNÖÖRI
2. VDG Marko Haverinen










(Heli)
LC Kesälahti
050 057 6434
marko.haverinen@lions.fi

PIIRISIHTEERI  
CS Jorma Alvila
(Kaija)
LC Kitee/Pajari
0400 548 081
 jorma.alvila@lions.fi
EDELL. KAUDEN PIIRIKUVERNÖÖRI
IPDG Tuula Rantaeskola



(Juhani Kautonen)
LC Savonlinna / Linnatar
p. 040 867 4713
tuula.rantaeskola@lions.fi

RAHASTONHOITAJA
CT Olli Lötjönen

 
LC Kitee/Pajari
040 553 1578
olli.lotjonen@lions.fi



LOHKOJEN PUHEENJOHTAJAT

 

I ALUE 1. LOHKO
LPJ Arja Nevalainen
 
LC Juuka
050 306 2978
arja.nevalainen@lions.fi

 


II ALUE 1. LOHKO
LPJ Vesa Sorsa
 
LC Liperi
040 359 2822
vesa.sorsa@lions.fi

I ALUE 2. LOHKO
LPJ Jouko Muikku
 
LC Kiihtelysvaara
044 547 7573
jouko.muikku@lions.fi

II ALUE 2. LOHKO

LPJ Kai Rantatupa
 
LC Joensuu
050 037 4935
kai.rantatupa@lions.fi






II ALUE 3. LOHKO

LPJ Veikko Kosunen
 
LC Kontiolahti/Höytiäinen
040 512 1369
veikko.kosunen@lions.fi

III ALUE 1. LOHKO
LPJ Erkki Gröhn
 
LC Tohmajärvi
040 736 1146
erkki.grohn@lions.fi

IV ALUE 1. LOHKO

LPJ Marko Kosonen
 
LC Kerimäki/Puruvesi
044 259 8163
marko.kosonen@lions.fi

III ALUE 2. LOHKO

LPJ Ari Ora
 
LC Punkaharju
0400 701 134
ari.ora@lions.fi

IV ALUE 2. LOHKO

LPJ Keijo Räsänen
 
Savonlinna/Sääminki
045 279 7702
keijo.rasanen@lions.fi


KATSO MYÖS PIIRIHALLITUKSEEN KUULUVAT TOIMIKUNTIEN JÄSENET

Piirihallituksen kokouskutsut ja pöytäkirjat