+ TOIMIKUNNAT 2021-2022

H-piirin hallituksen toimikuntien jäsenet 2021-2022

_________________________________________

Piirihallituksen ja toimikuntien jäsenten kuvat päivitetään 1. piirihallituksen kokouksen jälkeen syyskuun vaihteessa

_________________________________________
 

Kauden 2021-2022 Piirihallitus, yhteystiedot (pdf) 

Kauden 2021-2022 Toimikunnat, yhteystiedot (pdf)

 

Piirihallituksen kokouskutsut ja pöytäkirjat 




JÄSEN- JA KOULUTUSTOIMIKUNTA  
Pj. GMT Esa Ruuskanen










(Leena)
LC Kerimäki/Puruvesi
050 593 4118
esa.ruuskanen@lions.fi
JÄSEN- JA KOULUTUSTOIMIKUNTA   
Pj, GLT, GoToMeeting Marko Haverinen
(Heli)
LC Kesälahti
 0500 576 434
marko.haverinen@lions.fi
 
JÄSEN- JA KOULUTUSTOIMIKUNTA  
Jäsen Olli Lötjönen










 
LC Kitee/Pajari
040 553 1578
olli.lotjonen@lions.fi

JÄSEN- JA KOULUTUSTOIMIKUNTA  
Jäsen MyLCI, MyLion, Admin, web
Niilo Hirvonen

(Päivi Laine)
LC Kitee/Ilmarinen
040 554 0063
niilo.hirvonen@lions.fi

JÄSEN- JA KOULUTUSTOIMIKUNTA  
Jäsen Sulo Romppanen

(Pirkko Hynninen)
LC Kontiolahti
 0500 153 170
sulo.romppanen@iki.fi
JÄSEN- JA KOULUTUSTOIMIKUNTA   
Jäsen Seppo Sirainen









(Seija)
LC Joensuu
040 701 5919
seppo.sirainen@telemail.fi

LCIF- JA IR-TOIMIKUNTA   
Pj.  Juhani Kautonen

(Tuula Rantaeskola)
LC Kerimäki / Puruvesi
044 254 9378
juhani.kautonen@lions.fi

ARNE RITARI -SÄÄTIÖ
Pj. Pentti Päivinen

(Eija)
LC Joensuu
050 434 6689
pentti.paivinen@lions.fi


NUORISOTYÖTOIMIKUNTA

Pj.  Janne Toikka  (YCEC)










(Orawan)
LC Parikkala/siikalahti
 050 599 3681
jjtoikka@gmail.com
LEOTOIMINTA
Pj. Arja Puhakka (LEO)

(Arvo)
LC Joensuu/Adam&Eva
050 498 9887
arja.puhakka@lions.fi

PALVELU JA VARAINHANKINTA
GST, Palvelujohtaja
Srkka-Liisa Hannukainen
()
LC Kitee/Keisarinna
 050 535 9711
sirkka-liisa.hannukainen@lions.fi

PALVELU
JA VARAINHANKINTA
Jäsen Diabetes, lasten syöpä, lasten kklinikan kummit
Pentti Antila
(Kaisu)
LC Joensuu
puh. 050 331 0155
pentti.antila@lions.fi


WEBMASTER
Niilo Hirvonen










(Päivi Laine)
LC Kitee /Ilmarinen
p. 040 554 0063
niilo.hirvonen@lions.fi
PUOLISOTOIMINTA
Pj. Hilkka Pärepalo
(Raimo Timoskainen)
LC Kitee/Pajari
  
 

PDG- JA KUNNIATOIMIKUNTA

Sri Lankan ystävät
Pj. IPDG Tuula Rantaeskola

 
(Juhani Kautonen)
LC Savonlinna/Linnatar
puh. 040 867 4713
tuula.rantaeskola@lions.fi

PIIRILEHTI LEIJONA VILKKU

Päätoimittaja Timo Riistaniemi
 
 
LC Outokumpu/Kupari
p. 050 526 4613
timo.riistaniemi@karjalainen.fi

ELÄMISEN TAITOJA -
LIONS QUEST
Pj. Jorma Silander










(Paula)
LC Punkaharju
p. 040 5600 727
jorma.silander@lions.fi
PIIRILEHTI LEIJONA VILKKU
Mainosten hoito Olli Lötjönen










 
LC Kitee/Pajari
040 553 1578
olli.lotjonen@lions.fi

YMPÄRISTÖ

Pj. Janne Raassina










(Annmari)
LC Kontiolahti
p.041 459 339
janne.markus.raassina@gmail.com



KATSO MYÖS PIIRIHALLITUKSEN VARSINAISET JÄSENET